• Working Days

  08:00 - 20:00

 • Saturday

  08:00 - 20:00

 • Sunday

  Mbyllur

Stilistet tona profesioniste do t'ju ndihmojnë të zbuloni dhe të arrini pamjen që dëshironi me modelimin profesional të flokëve dhe make-up.

Një vend i mrekullueshëm për të përmirësuar shëndetin dhe pamjen tuaj duke ju ofruar shërbimet si solarium,depilim, manikyr & pedikyr.

Produkte për përkujdesjen e fytyrës dhe lëkurës suaj nga brendi BALMAIN, paruke JON RENAU, produkte për tan MYSTIC TAN

Rreth Nesh
Prishtinë • since 2009

Rreth Nesh

Frojda Beauty & Spa u themelua në vitin 2009 . Ambienti modern, luksoz, i ri, shërbimet profesionale dhe cilësia me çmime të përballueshme janë vlerat kryesore të Frojda Beauty & Spa të cilat e çojnë kompaninë në një nivel tjetër. Salloni jonë pasqyron tendencat e fundit në hartimin bashkëkohor të salloneve. Ndërtuar në mënyrë të qëndrueshme, ambienti jonë ofronë ndjenjën e brendshme të sallonit luksoz. Mjeshtëria origjinale siguron hapësira për sallonin e ëndrrave që janë një gëzim për vizitorët dhe stafin ashtu.

Misioni
Prishtinë • since 2009

Misioni ynë

Është karakteri ynë, pasioni ynë, ADN-ja jonë. Kjo na lejon të shprehim krijimtarinë tonë dhe të jemi unik. Misioni ynë është të krijojmë marrëdhënie të qëndrueshme me klientët tanë duke ofruar shërbime profesionale dhe të personalizuara me një ekip shumë të aftë dhe inovatorë. Stilistët tanë i nënshtrohen trajnimit të vazhdueshëm arsimor në prerje flokësh, teknika stilimi dhe teknikash ngjyrash. Ne mund t'ju japim pamjen që është e drejtë për ju, pavarësisht nëse është një hairstyle e përditshme apo një prerje flokësh ekstravagante.

Eksluzive

Shërbimet tona eksluzive

Système Volume

Système Volume është një sistem profesional zgjatje super e shpejtë, e disponueshme vetëm në sallonet e zgjedhura të partnerëve Balmain Hair. Aplikuesi revolucionar instalon pesë zgjatje flokësh njerëzore me cilësi të lartë 100% në vetëm 35 sekonda.Teknologjia e patentuar kursen 80% të kohës dhe lejon vëllim super të shpejtë dhe zgjatje të flokëve.

Mystic Tan

Në vetëm 3 minuta, arrini nxirjen e plotë të trupit, nga sistemi jonë I ngrohtë, privat dhe I automatizuar. Sido që të jetë momenti - dasma, data, pushimi, ahengu apo thjesht sepse e meritoni – zgjidhja e duhur është gjithmonë Mystic Tan. Pas 50 milion seancave nga brendet tjera, mund të jeni të sigurtë që Mystic Tan do t’iu mundësoj dukjen perfekte për çdo stil, disponim, sezonë apo ngjarje.

JON RENAU

Mirësevini në botën e Jon Renau. Parukat dhe flokët e Jon Renau janë po aq të ndryshëm dhe unikë. Paruket më inovative të dantellave të përparme në treg bëhen me flokët më të mirat të njeriut që janë në dispozicion. Pjesa e përparme e dantellave të holla është aq e qetë dhe e butë, vështirë se do të kujtoni se është aty.

Shop

FROJDA SHOP

Orari

Orari

 • Working Days

  08:00 - 20:00

 • Saturday

  08:00 - 20:00

 • Sunday

  Mbyllur